A A A
 • Jacht BONIA III
  Jacht BONIA III
 • Śluza Guzianka
  Śluza Guzianka
 • Wyspy na jez. Śniardwy
  Wyspy na jez. Śniardwy
 • Leśniczówka Pranie
  Leśniczówka Pranie
 • Folwark Łuknajno
  Folwark Łuknajno

REJSY TURYSTYCZNO-WĘDK.

 

Oferta "Rejsy turystyczno-wędkarskie jachtem żaglowym" skierowana jest do wszystkich, którzy preferują aktywny wypoczynek na łonie przyrody (słońce, woda i wiatr) połączony ze zwiedzaniem ciekawych miejsc a także tych, którzy w zacisznych zatokach chcą oddać się pasji wędkowania. Zaś dla wszystkich zainteresowonych żeglarstwem istnieje możliwość zdobycia podstawowych tainików sztuki żeglarskiej.       Jesteśmy otwarci na wspólne z załogą ustalanie trasy i miejsc postoju. Aby z nami pływać nie musisz mieć żadnych uprawnień, wystarczy chęć przeżycia żeglarskiej przygody, którą bardzo często zarazić się można na całe życie.  Rejsy odbywają się na luksusowym, wygodnym i bezpiecznym jachcie żaglowym Tango 33. Naszym portem bazowym są Mikołajki.                                                                     Oferta nasza obejmuje nie tylko rejsy godzinowe ze sternikiem w czasie których organizujemy wycieczki jachtem żaglowym po Jez. Mikołajskim, Jez. Śniardwy, Jez. Bełdany, Jez. Tałty, do Galindii, Popielna, Łuknajna, Wierzby ale także rejsy całodzienne i kilkudniowe do odleglejszych jezior i miejsc regionu tj: Jez. Tyrkło, Jez. Seksty, Śluza Karwik, Jez. Roś, Śluza Guzianka, Jez. Nidzkie, Leśniczówka Pranie.

           Ceny rejsów są uzależnione od terminu i czasu ich trwania i wynoszą od 70 do 130zł za godzinę za cały jacht tj. max. 6 osób.  Szczegółowy rozkład cen rejsów w zależności od czasu ich trwania przedstawia się następująco:

1godz                              120zł/130zł

2godz                              200zł/220zł

3godz                              270zł/300zł

powyzej 3 godz.             70zł/80zł/90zł dopłaty za kazdą kolejną godzinę

cały dzień                       od 550zł do 650zł

Powyzsze ceny dotyczą całego jachtu (max 6 osób) - nie są to ceny od osoby.                                                              

           Ceny rejsów za cały dzień są uzależnione od terminu i wynoszą od 550zł do 650zł za dzień za cały jacht (max 6 osób).

          Oferta ta skierowana jest nie tylko do żeglarzy ale także do osób mieszkajacych w hotelach czy pensjonatach, którzy chcieli by poczuć wiatr we włosach i zasmakować żeglarskiej przygody.      

        
Informacja i rezerwacja:       

Kazimierz Mazurek  Makabo Yacht    e-mail: biuro@makaboyacht.pl  kom. 722533816